• امروز: 1400/09/09
  • آخرین بروزرسانی: 1400/09/08
افتتاح ۳۱طرح عمرانی و تولیدی در هفته دولت

افتتاح ۳۱طرح عمرانی و تولیدی در هفته دولت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ، از افتتاح ۳۱ طرح عمرانی و تولیدی در هفته دولت خبر داد و گفت: این تعداد پروژه سازمان جهاد کشاورزی گیلان با سرمایه گذاری به مبلغ ۷۹۴ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال به مرحله بهره برداری رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان ، «مسعود الماسی» ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت از افتتاح ۳۱ طرح عمرانی و تولیدی در سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد و گفت: این تعداد پروژه با سرمایه گذاری به مبلغ ۷۹۴ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال به مرحله بهره برداری رسیده اند. 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان افزود: در این پروژه ها که ۲۸ روستا در سطح استان را در بر می گیرد سه هزار و ۴۲۸ خانوار در بخش عمرانی از مزایای آن بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه برای ۲۳۲ نفر اشتغال زایی(۸۴ نفر اشتغال دائم و ۱۴۸ نفر اشتغال موقت) در بخش تولیدی فراهم شده است به پروژه های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای (عمرانی) اشاره و اذعان کرد: در این بخش۲۲ طرح با کل سرمایه گذاری یکصد میلیارد و ۵۹۶ میلیون ریال انجام شده است که از این میزان ۴۲‌میلیارد و ۴۹۶ میلیون ریال با اعتبارات استانی و ۵۸ میلیارد و یکصد میلیون ریال از اعتبارات ملی است. 

الماسی در ادامه در خصوص طرح های تولیدی، خدماتی نیز بیان کرد: در این بخش ۹ طرح با کل سرمایه‌ گذاری ۶۹۳ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال به بهره برداری رسیده که از این میزان یکصد میلیارد و ۹۶۰میلیون ریال ازتسهیلات بانکی و ۵۹۲‌میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال سهم آورده مجریان طرح ها بوده است.
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان