• امروز: 1402/09/19
  • آخرین بروزرسانی: 1402/09/18
بازدید استاندار گیلان از سازمان جهادکشاورزی

بازدید استاندار گیلان از سازمان جهادکشاورزی

استاندار گیلان صبح امروز 21 خرداد ماه همزمان با آغاز هفته جهاد کشاورزی از سازمان جهاد کشاورزی بازدید و ضمن گفت‌ ‌وگو با کشاورزان،تولید کنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی ملاقات چهره‌به‌چهره، به درخواست‌های مراجعان رسیدگی کردند.

به گزارش روابط عمومی جهادکشاورزی گیلان ، دکتر مصطفی سالاری صبح امروز در بازدید از سازمان جهاد کشاورزی از نزدیک با مراجعین این سازمان سخن گفت و ضمن تشکر از فعالیت های انجام شده  در راستای تکریم ارباب رجوع از سوی سازمان جهاد کشاورزی، تقدیر نمودند.

وی در جریان این بازدید با اشاره به  نقش کشاورزی در استان خطاب به مدیران جهادکشاورزی، توصیه های لازم در خصوص تسریع روند کارها و حل مشکلات کشاورزان را بیان نمودند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه از لحاظ سر کار داشتن با معیشت مردم هیچ دستگاه‌های به اندازه خانواده جهاد کشاورزی در استان گیلان این نقش و جایگاه‌ را ندارد خاطر نشان کرد: بیشتر مشاغل و کسب‌وکار مردم گیلان به جهاد کشاورزی مربوط می‌شود بنابراین برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری این دستگاه از لحاظ قشرهای صنفی اثرگذار و دقت بیشتری را می‌طلبد.

استاندار گیلان در پایان ضمن حضور در معاونت های تابعه سازمان جهاد کشاورزی از روند پیگیری فعالیت ها بازدید نمودند. 98/3/21
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان

همراه ما در پیام رسان سروش باشید                    https://sapp.ir/jkgcras