• امروز: 1401/09/10
  • آخرین بروزرسانی: 1401/09/08
مدیر ستاد اقامه نماز گیلان: نباید در مورد مسئله نماز حالت انفعالی داشت و از عمل و کار خوب نباید خجالت کشید.

مدیر ستاد اقامه نماز گیلان: نباید در مورد مسئله نماز حالت انفعالی داشت و از عمل و کار خوب نباید خجالت کشید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی گیلان؛ جلسه شورای اقامه نماز با حضور دکتر صالح محمدی ، حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز گیلان و حجت الاسلام وحیدی نژاد نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی و کلیه اعضای شورا در سالن جلسات سازمان جهادکشاورزی گیلان برگزار شد .

 در این جلسه حجت الاسلام حجازی گفت: نباید در مورد مسئله نماز حالت انفعالی داشت و از عمل و کار نیک و خوب نباید خجالت کشید. تبلیغ و ترویج برای نماز زمان و مکان نمی شناسد صدای اذان باید در همه ادارات پخش شود تا از نماز غافل نشویم.

 مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان افزود : مدیران باید در صورت حضور در اداره در نماز جماعت شرکت کنند تا برای همه کارمندان خواندن نماز اول وقت نهادینه شود مدیری که در نماز جماعت شرکت نمی کند  و به نماز اهمیت نمیدهد در واقع کم کاری کرده است . و این ظلم به اسلام و نماز است.

حجت الاسلام حجازی با اشاره به نامه حضرت علی (ع) به محمد بن ابی بکر یکی از فرمانداران خود که فرمودند: عمل تو تابع نماز توست  اگر نمازت مورد قبول باشد بقیه اعمالت مورد قبول است خطاب به مدیران گفت: مدیران دستگاههای اجرایی باید نماز خواندن در وقت فضیلت و ترویج و توسعه نماز را در سرلوحه کار خود و کارکنان مجموعه خود قرار دهند تا بقیه اعمال و خدمات آنها مورد قبول خداوند قرار گیرند و از اجر معنوی و اخروی اعمال برخوردار شوند.

ایشان افزودند: برگزاری کارگاههای تخصصی و نشست های نمازی در ادارات باعث می شود تا کارمندان در مورد نماز شناخت بیشتری داشته باشند و بتوانند فرزندان خود را نیز در این زمینه راهنمایی کنند و انها را به نماز خواندن و ترویج نماز تشویق کنند.

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی گیلان/