• امروز: 1401/05/19
  • آخرین بروزرسانی: 1401/05/29
برگزاری هشتمین جلسه کمیته هماهنگی و هم اندیشی اقدامات مشترک با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

برگزاری هشتمین جلسه کمیته هماهنگی و هم اندیشی اقدامات مشترک با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی

 مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان گیلان  گفت: به منظور همفکری و برنامه ریزی در جانمایی ، ادامه و استمرار پی گیری طرح استقرار مراکز خدمات کشاورزی غیردولتی در شرکت های تعاونی روستایی در سطح شهرستان های استان در راستای اجرای طرح بکارگیری و کارسپاری های این مراکز، هشمین جلسه هم اندیشی برنامه ریزی پیرامون موضوع در تاریخ ۱۰ مرداد ماه سال۱۴۰۱ در مکان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ،منشی زاده افزود: در این نشست با حضور نمایندگان سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، نماینده مدیریت تعاون روستایی استان، رئیس اتحادیه تعاونی های روستایی برگزار شد.

وی هدف از تشکیل این جلسه را  گزارش آخرین وضعیت صدور مجوز مراکزغیردولتی وارائه آمار و تعداد مراکز خدمات کشاورزی غیر دولتی دارای مجوز از سوی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی عنوان کرد و افزود، تاکنون برای تعداد ۲۱ مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی توسط سازمانی  نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی از ۵ شهرستان رشت، تالش، لنگرود، رودبار و لاهیجان، مجوز صادر گردید.

وی اظهار داشت : تسریع در آغاز فعالیت و اقدام در مستقر شدن مراکز دارای مجوز در دستور کار کارگروه است که لازم است در این خصوص هماهنگی مشترک نمایندگان سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی  ، اداره آموزش و ترویج و اداره تعاون روستایی شهرستان صورت پذیرد.
 
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان در خاتمه تاکید کرد: معاونت ها و مدیریت های ستادی و اجرایی و تخصصی سازمان جهاد کشاورزی و به تبع آنها مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها می بایست در جهت احصاء امور تصدی گری و کارسپاری های حوزه خود به این مراکز همکاری نمایند.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان