• امروز: 1401/05/19
  • آخرین بروزرسانی: 1401/05/29
برگزاری جلسه تخصصی امور  اراضی شهرستان رشت با حضور  سرپرست مدیریت  امور اراضی استان گیلان

برگزاری جلسه تخصصی امور اراضی شهرستان رشت با حضور سرپرست مدیریت امور اراضی استان گیلان

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت گفت امروز دو شنبه مورخ ۱۴۰۱٫۵٫۱۰جلسه امور امور اراضی شهرستان رشت باحضور سرپرست مدیریت امور اراضی استان گیلان ،جمعی از کارشناسان ستادی،معاونت فنی ،رئیس امور اراضی و کارشناس فعال در این حوزه در مدیریت شهرستان رشت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، اسدی پرور طی این جلسه ضمن اظهار خرسندی از انتصاب  مهندس پورمحمدی به سمت مدیر امور اراضی استان  از تلاش همکاران  حوزه امور اراضی شهرستان رشت  تقدیر و تشکر کرده و به بیان مسایل و مشکلات که در این حوزه در شهرستان با آن روبه هستند اشاره کردند.

در ادامه جلسه پور محمدی ضمن پاسخگویی به مسایل طرح شده  خاطر نشان کردند که امور اراضی استان گیلان هیچ نوع اهمال کاری در زمینه تغییر کاربری زمین های شالیزاری را نمی پذیرد و با ایجاد تعامل بین دستگاه های مسئول، زمینه فعالیت بهتر کارشناسان امور اراضی استان و شهرستان و اجرای قانون در حوزه امور اراضی و تغییر کاربری  را بیش از پیش فراهم می آورند.

گفتنی است ،مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رشت  تعداد ۸۴۲ فقره اخطار صادرشده و ۱۰مورد برگزاری کمیسیون تقویم و ارزیابی از اراضی زراعی و باغی،۳۲مورد تبصره ۲ماده ۱۰انجام شده و ۱۱مورد احکام اجراشده (قلع‌وقمع انجام شده) را در سال گذشته  در کارنامه خود دارد.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان