• امروز: 1400/10/27
  • آخرین بروزرسانی: 1400/10/21
شرکت خدمات حمایتی کشاورزی نقش اثرگذاری در حوزه کشاورزی دارد

شرکت خدمات حمایتی کشاورزی نقش اثرگذاری در حوزه کشاورزی دارد

مهندس منصوری در جلسه تودیع و معارفه دکتر صالح محمدی مدیر پیشین و مهندس نعمت قاسمی مدیریت شرکت خدمات حمایتی استان گیلان گفت:شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با حدود یک قرن سابقه فعالیت یکی از شرکت‌های مفید و اثرگذاری بخش کشاورزی است که وظیفه اصلی آن تأمین و توزیع نهاده‌های کشاورزی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، عضو هیئت‌مدیره و معاون توسعه مدیریت و منابع شرکت خدمات حمایتی کشاورزی کشور در این جلسه که با حضور مهندس پور رمضان مشاور مدیرعامل و مدیر هماهنگی امور استان‌ها این شرکت و مهندس موسوی معاون سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان  و نمایندگان کارگزاری های بخش کشاورزی تشکیل شد اظهار کرد: غلا رغم مشکلات و معضلاتی که در کشور به‌واسطه تحریم‌های ظالمانه وارد شد کار این شرکت در تأمین و توزیع دشوار شد اما با تلاش همکاران ما به بهترین شکل از عهده این مسئولیت برآییم.
 وی افزود: رسالت این شرکت به‌گونه‌ای بوده که مسئولین محترم جهاد کشاورزی از اصل 44 خارج و امروز شرکت به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در بخش کشاورزی فعالیت می‌کند.
مهندس منصوری عنوان کرد: در بخش تأمین و توزیع خوشبختانه تاکنون مشکلی نداریم و امیدواریم که شرایط به‌گونه‌ای باشد که اهمیت مصرف نهاده‌ها برای بهره‌وری بیشتر محصولات برای کشاورزان بیش‌ازپیش باشد و به آنان در این حوزه آموزش و اطلاع‌رسانی صورت گیرد.

وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات دکتر صالح محمدی در طول مدیریت خود در این شرکت برای مهندس قاسمی آرزوی موفقیت در این شرکت کرد.

 

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان