• امروز: 1400/09/09
  • آخرین بروزرسانی: 1400/09/08

حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی در ستاد اقشار و متخصصین سپاه قدر به مناسبت هفته بسیج

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گفت: به‌واسطه همکاری ما با مجموعه بسیج هرروز را برای ما مبارک می‌کند گفت: هفته بسیج باعث می‌شود تا ما و دوستانی که با این مجموعه همکاری بیشتری دارند حس قلبی خود و تقدیرات خود را از این مجموعه بروز دهند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مهندس الماسی به همراه معاونان و مدیران ستادی سازمان جهاد کشاورزی با حضور در ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه قدس گیلان به مناسبت هفته بسیج اظهار کرد: حضور اجتماعی بسیج در قشرهای مختلف مردم ضریب نفوذ بالایی که در میان آن‌ها دارد راه بسیار مؤثری است در راستای مجموعه فعالیت‌هایی که ما در حوزه کشاورزی انجام می‌دهیم.

وی افزود: همین نکته در ارتباط با شما باعث می‌شود نگاه تازه‌ای به مجموعه فعالیت‌های کشاورزی به وجود بیاید

رئیس سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به جمله‌ای از مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه بسیج در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است بیان کرد: شعاری که امسال برای هفته بسیج انتخاب‌شده نشان‌دهنده عمق  اعتقادی که آحاد مردم نسبت به بسیج دارند و ما هم به‌تبع آن علاوه بر اینکه یکی از همین مردم هستیم در حوزه سازمانی با همین اعتقاد که منجر به وحدت در بین جامعه است در حال فعالیت هستیم.

مهندس الماس گفت: امروز با حضور خود در این مکان ضمن قدردانی از فعالیت‌های بسیج از خداوند بزرگ می‌خواهیم تا این همکاری و فضای کار مشترک ما موجب خیر و منشأ برکاتش برای مردم باشد