• امروز: 1402/12/06
  • آخرین بروزرسانی: 1402/12/05
 هیئت مذهبی سیدالشهدا(ع) کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

هیئت مذهبی سیدالشهدا(ع) کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

راساس فراخوان قبلی جلسه هماهنگی و برنامه مراسم افطاری ماه مبارک رمضان 1397 روز دوشنبه مورخ 30/2/98 ساعت 9 صبح در سالن جلسات شهید احمدی نژاد و باشرکت عده ای از مدیران و رؤسای ستادی سازمان برگزار شد.
ابتدای جلسه مزین شد به تلاوت قرآن کریم و سپس حاج آقای مقدسیان ضمن تقدیر و تشکر از حضور و مساعدت همکاری به دستور جلسه پرداختند و از حضار محترم خواستند طرح ها و پیشنهادات خود را در رابطه هر چه بهتر برگزاری نمودن مراسم معنوی ضیافت افطاری ، اعم از شیوه پذیرایی و اجراء برنامه های فرهنگی بیان فرمایند که پس از استماع نقطه نظرات مدعوین محترم و جمع بندی توسط حجت الاسلام و المسلمین رزاقی موارد ذیل به تصویب رسید:
1-مقرر گردید مراسم ضیافت افطاری قبل از اذان مغرب و در تاریخ 12/3/98 مصادف با روز 27 ماه مبارک رمضان در داخل سازمان برگزار گردد.
2-مقرر گردید مسؤلیت تدوین و اجراء برنامه های فرهنگی و آموزشی به عهده اداره آموزش عقیدتی و اداره امور فرهنگی و توسعه ارزش های اسلامی باشد.
3-مقرر گرید مسؤلیت جمع آوری کمک های مالی و غیرمالی و کلیه هزینه ها به عهده رئیس محترم هیئت حاج آقای یگانه و آقای هادی زاده باشد.
4-مقرر گردید مسؤلیت تدارکات ضیافت افطاری به عهده آقای مسیح زاده باشد.
5-مقرر گردید آماده سازی محیط و هماهنگی با نیروهای خدماتی به عهده اداره رفاه و پشتیبانی سازمان باشد.
6-مقرر گردید مسؤلیت برقراری نظم وامنیت مهامانان اعم از ورود و خروج افراد و هدایت ماشین ها به پارکینگ در طول اجراء برنامه ها به عهده اداره محترم حراست سازمان باشد.
7-مقرر گردید در جلسه ای که با حضور عده ای از اعضاء هیئت در تاریخ 3/3/98 بعد از زیارت عاشورا برگزار می گردد تعداد مدعوین به تناسب هر اداره مشخص شود( ایثارگران ، کانون بازنشستگان ، مهمان داخلی و ... )
8-مقرر گردید مسؤلیت اطلاع رسانی و مستند سازی به عهده اداره روابط عمومی باشد.
9-مقرر گردید در صورت امکان نمایشگاه محصولات فرهنگی در محوطه سازمان برگزار گردد.
10-مقرر گردید مسؤلیت پذیرایی از خواهران به عهده سرکار خانم تیموری و خانم یحیی نیا باشد.
11-مقرر گردید هزینه های افطاری از محل جمع آوری خودیاری همکاران باشد.                                         

با ما در پیام رسان سروش همراه ما‌ باشید...
                                                                                 rezvan.guilan@