• امروز: 1401/04/13
  • آخرین بروزرسانی: 1401/05/29
برپایی یادواره 84 شهید جهادگر گیلان با حضور حجت الاسلام و المسلمین وحیدی نژاد در شهرستان فومن

برپایی یادواره 84 شهید جهادگر گیلان با حضور حجت الاسلام و المسلمین وحیدی نژاد در شهرستان فومن

نماینده ولی فقیه در استان در یادواره 84 شهید جهادگر گیلان که در فومن برگزار شد نقش حساس جهادگران در عرصه های مختلف انقلاب به ویژه دوران دفاع مقدس را تبیین کرد و گفت : جهاد گران، سنگر سازان بی سنگری بودند که در اوج گمنامی حماسه های کم نظیری از خود به یادگار گذاشتند.
آیت الله فلاحتی در ادامه بهترین شیوه حفظ دستاوردهای انقلاب را پایبندی بر ارزش‌ها و تلاش برای انتقال آن به نسل جدید دانست و تصریح کرد : ایستادگی مجاهدانه یاران و دوستداران انقلاب مقابل تحریف ها و تخریب ها زمینه رشد نهضت اسلامی را مهیا و ترفندهای بدخواهان را بی اثر می کند.
وی در ادامه نقش بی بدیل آحاد ملت در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی در 40 سال را ستود و افزود : تاریخ بشریت چنین مردمی کمتر به خود دیده است بنابراین خدمت خالصانه به این مردم وفادار رسالت مهمی است که باید از سوی دست اندکاران و مسئولان نظام اسلامی دنبال شود.
آقای شعبان نژاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان نیز در این مراسم رونق تولید و افزایش بهره‌ وری در کشاورزی را مستلزم نهادینه شدن فرهنگ جهادی دانست و اضافه کرد : گیلان ظرفیت‌های بالقوه قابل توجه و متنوعی در حوزه کشاورزی دارد و با توجه به جنگ اقتصادی دشمن علیه ملت بزرگ ایران برنامه های مختلفی برای عملی کردن هرچه بیشتر این ظرفیت ها در دستور کار است. 
آقای مظفر نامدار از جهادگران پیشکسوت گیلان نیز خاطراتی از شهدای جهادگر گیلان بیان کرد.