• امروز: 1401/09/10
  • آخرین بروزرسانی: 1401/09/08

تاسیس تعاونی کمباینداران برنج استان گیلان

سومین جلسه شهرستانی  هماهنگی و اطلاع رسانی  تاسیس تعاونی کمباینداران  برنج استان با حضور کمبایندارانی از شهرستان های رضوانشهر و ماسال ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رضوانشهر ، رئیس اداره فناوریهای مکانیزه کشاورزی استان و رئیس اداره تشکیل تعاونی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در تاریخ 97/9/8 در محل سالن اجتماعات  آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر برگزار گردید.

در ابتدا مهندس رزاقی؛مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رضوانشهر تشکیل تعاونی کمباینداران را از اهرم های مهم برای پیگیری مشکلات و نیاز های مشترک کمباینداران برشمرد و تداوم فعالیت وموفقیت تعاونی ها را منوط به همراهی ، همکاری و مشارکت کلیه اعضای تعاونی دانست.

سپس  مهندس کامیاب؛ رئیس اداره فناوریهای مکانیزه سازمان جهاد کشاورزی به وجود حدود 150 دستگاه کمباین برنج در شهرستانهای یاد شده اشاره نمود و ضرورتهای تشکیل تعاونی کمباینداران را تشریح کرد.

در ادامه مهندس صفوی؛رئیس اداره تشکیل تعاونی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی به تشریح ساختار تعاونی و نحوه تاسیس و ثبت آن پرداخت و همچنین اعضای هیئت موسس تعاونی، گزارشی از اقدامات انجام یافته برای تاسیس و عضو گیری  ارائه و مدارک مورد نیاز برای عضویت در تعاونی را اعلام نمودند.

در خاتمه کمباینداران حاضر در جلسه ضمن بیان نقطه نظرات و خواسته های شان از تعاونی و مسئولین مربوطه ، از تاسیس تعاونی استقبال و نمایندگانی ازبین کمباینداران  شهرستان های یاد شده برای همکاری و ارتباط با اعضای هیئت موسس انتخاب گردیدند . 97/9/20

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان