• امروز: 1401/07/05
  • آخرین بروزرسانی: 1401/07/04
بازدید مشاور وزیر و جانشین قرارگاه امنیت غذایی  از تشکل‌ها

بازدید مشاور وزیر و جانشین قرارگاه امنیت غذایی از تشکل‌ها

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان گیلان گفت؛در راستای برنامه‌ریزی انجام شده برای بازدید مشاور وزیر و جانشین قرارگاه امنیت غذایی آقای دکتر اورعی و همراهان از تشکلها، بازدیدی از صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی تیسیه شهرستان خمام انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، منشی زاده گفت؛ در این بازدید، تعدادی از اعضای صندوق با حضور در منزل مدیرعامل، بخشی از تولیدات خود را به نمایش گذاشته و مشغول بافتن صنایع دستی از جمله حصیر، زنبیل، کلاه و....شدند.

وی با بیان اينکه، طی این نشست  مسائل و مشکلات زنان روستایی در خصوص افزایش تسهیلات با کارمزد پایین و مساعدت در پرداخت با ضمانت خود اعضای صندوق، کمک در فروش محصولات در بازارچه های محلی، همکاری شهرداری‌ها ، اداره کل گردشگری و سایر ادارات مرتبط، داشتن پشتیبان و حمایت های لازم در بازاریابی، فروش، اخذ تسهیلات و.... مطرح گردید و در ادامه  از فعالیتهای جانبی آنان در پرورش، دام، طیور، ماکیان، باغ میوه و سبزی و صیفی بازدید بعمل آمد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی استان تصریح کرد،امیدوارم پیگیری های لازم در جهت رفع مشکلات و تحقق برنامه های اعضای صندوق صورت پذیرفته و شاهد افزایش درآمد آنان و اشتغال زایی بیشتر در روستاها باشیم.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان