• امروز: 1401/07/05
  • آخرین بروزرسانی: 1401/07/04
برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی و زیربنایی با محوریت کشت دوم در شهرستان لاهیجان

برگزاری جلسه کارگروه اقتصادی و زیربنایی با محوریت کشت دوم در شهرستان لاهیجان

جلسه کارگروه اقتصادی و زیربنایی با محوریت کشت دوم روز یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ در سالن جلسات فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان لاهیجان برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان، این جلسه با حضور فرمانده و جانشین فرماندهی سپاه ناحیه لاهیجان ، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لاهیجان، معاون فرماندار ، رئیس تعاون روستایی ، رئیس کمیته امداد ، رؤسای شوراهای بخش های مرکزی و رودبنه ، مدیران کانون بسیج مهندسین کشاورزی و بسیج سازندگی سپاه شهرستان لاهیجان برگزار شد .

باتوجه به ظرفیت شهرستان و بسترهای مناسب جهت کشت دوم محصولات کشاورزی همچون شبدر و صیفی‌جات و ... بعد از برداشت محصول برنج با هدف توسعه اقتصادی در روستاها مقرر گردید که مدیریت جهاد کشاورزی با همکاری سپاه ناحیه شهرستان لاهیجان در روستاهای پایلوت که پتانسیل لازم در آن ها وجود دارد برنامه کشت دوم را در دستور کار قرار دهند .

گودرز کمالپور ؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لاهیجان گفت : این برنامه در راستای طرح ملی همگام با کشاورز و اقداماتی که در سنوات گذشته در خصوص تغذیه گیاهی و مباحث مربوطه ( آزمون خاک، توصیه کودی مناسب، توزیع کودهای ماکرو و میکرو و کلاس های آموزشی ترویجی ) در روستاها با همکاری سپاه ناحیه لاهیجان انجام شده است در دستور کار قرار گرفته است .

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان