• امروز: 1397/12/28
  • آخرین بروزرسانی: 1397/12/28
برگزاری اولین جلسه شورای اطلاع رسانی در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

برگزاری اولین جلسه شورای اطلاع رسانی در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی مورخ 97/9/5 با حضور معاونین و مدیران ستادی سازمان در سالن جلسات برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس گودرز کمالپور؛ رئیس روابط عمومی سازمان در خصوص شرح وظایف روابط عمومی و قوانین مربوطه مطالبی را عنوان و افزودند:

این قوانین از 10 ماده تشکیل شده که در مهمترین قسمت آن آمده است: دستگاه اجرایی مکلفند ترتیبی اتخاذ نمایند که تا حد امکان کلیه فعالیتهای قابل انتشار و ارتباطات تمام بخشهای دستگاه از جمله پایگاهای اطلاع رسانی دستگاه به صورت متمرکز از سوی روابط عمومی مربوط صورت پذیرد.

کمالپور تاکید کرد:همه همکاران سازمان در تولید خبر واطلاع رسانی سهیم هستند و می توانند در انتشار اخبار و همچنین جلب اعتماد مخاطبین بسیار تاثیر گذار باشند.

رئیس روابط عمومی با بیان اینکه در حال حاضر راههای ارتباطی متعددی وجود دارد که باعث انتشار اخبار در روابط عمومی می شود، خاطر نشان کرد: ارسال پیامک ترویجی از سوی واحد تخصصی برای بهره بردارن از ضروری ترین ابزار آموزشی است که باعث ارتقا آگاهی و دانش روستاییان و در نهایت افزایش بهره وری می گردد.

در ادامه هر یک از حضار به مطالبی از قبیل کمبود نیروی انسانی در روابط عمومی،عملکرد سالانه روابط عمومی،نشست صمیمی کارکنان با رئیس سازمان به طور مستمر،ارسال پیامک ترویجی وتخصیص اعتبار سالانه  برای اداره روابط عمومی  پرداختند.97/9/5
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان