• امروز: 1397/08/26
 • آخرین بروزرسانی: 1397/08/26
تیتر اخبار
 1. بازدید مشاور معاون وزیر و مجری طرح زیتون کشور از مجتمع کشت و صنعت زیتون منجیل رودبار
 2. آغاز شخم اول شالیزارها
 3. دیدار رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان با رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان
 4. پدافند غیر عامل پشتوانه اقتدار ملی یکی از مهترین ابزارهای بازدارنده محسوب می شود
 5. حضور پژوهشگر دانشگاه جهت تدریس دوره مهارتی ویژه گیاهان دارویی
 6. پایان برداشت راتون در گیلان
 7. دیدار رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی کشور با ریاست سازمان جهاد کشاورزی گیلان
 8. افزایش سهم گیلان در خوداتکایی روغن خوراکی ایران
 9. تنها یازده روز برای کشت دانه روغنی کلزا زمان باقی است
 10. دیدار ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با آیت الله فلاحتی امام جمعه رشت
 11. دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
 12. دیدار همکاران سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین با ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
 13. دیدار مدیر تعاون روستایی استان به همراه اتحادیه ها و تشکلهای بخش کشاورزی با ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
 14. پرداخت بخشی دیگر از مطالبات چایکاران شمالی
 15. • انتصاب مدیر جدید امور اراضی در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
 16. اولین جلسه شورای مدیران با حضور مهندس درجانی ریاست محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
 17. انتصاب ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان
تولید مرغ در گیلان افزایش یافت

تولید مرغ در گیلان افزایش یافت

 معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان گفت:‌ با مدیریت جهادی علاوه بر فائق آمدن بر مشکلات موجود توانستیم حدود ۱۰ درصد افزایش جوجه‌ریزی را در واحدهای تولیدی گیلان رقم بزنیم.

حجت علی‌ اکبرنژاد اظهار داشت: با اعمال مدیریت جهادی در مجموعه سازمان جهاد کشاورزی گیلان توانستیم علاوه بر فائق آمدن بر بسیاری از مشکلات پیش‌رو در واحدهای تولید مرغ،‌ حدود 10 درصد افزایش جوجه‌ریزی را نیز رقم بزنیم.

 معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان عنوان کرد: نوسانات نرخ ارز و مباحثی از این دست که در طلیعه امسال اتفاق افتاد مشکلات زیادی را برای بسیاری از تولیدکنندگان داخلی ایجاد کرد که در این رهگذر فعالان عرصه تولید مرغ نیز خسارت‌هایی را متحمل شدند.

علی اکبرنژاد تمهیدات دولت برای تخصیص ارز 4 هزار و 200 تومانی جهت واردات ذرت و سویا را مؤثر اعلام کرد و افزود:‌ در حال حاضر وارد کنندگان انواع نهاده‌های دامی برای رصد هرچه بیشتر فرآیند ورود کالاها مکلف به ثبت سفارشات خود در سامانه وزارت جهاد کشاورزی شده‌اند.

وی با بیان اینکه سامانه مذکور کالای وارد شده را از مبدأ تا زمانی که به دست مصرف‌کننده می‌رسد کاملاً رصد می‌کند بیان داشت:‌ در حال حاضر واحدهای تولیدی و مرغداری‌‌ها به‌ویژه در استان گیلان از لحاظ تأمین نهاده‌ها و خوراک طیور مورد نیازشان هیچ مشکل خاصی ندارند.

 معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گیلان افزایش تولید و بهره‌وری در حوزه تولید مرغ را از رئوس و اهداف مهم این سازمان دانست و گفت:‌ در حال حاضر و در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته واحدهای تولیدی استان گیلان شاهد افزایش حدود 10 درصدی جوجه‌ریزی بودند.

علی اکبرنژاد با اشاره به اینکه در ماه گذشته بیش از 7 میلیون قطعه جوجه‌ در واحدهای پرورش طیور و مرغداری‌های استان گیلان تولید شده است ابراز داشت:‌ در حال حاضر و طبق آمارها و ارقام گزارش شده فرآیند تولید مرغ با مشکل یا مانع آن چنان جدی در استان گیلان مواجه نیست.

وی کنترل و نظارت معاونت بهبود تولیدات دامی و سازمان جهاد کشاورزی گیلان نسبت به کنترل و رصد توزیع نهاده‌های دامی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد:‌ مجموعه جهاد کشاورزی گیلان به همراه تولیدکنندگان و فعالان این حوزه با مدیریت جهادی بر بسیاری از مشکلات فائق آمده‌اند.
97/6/13
روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان