• امروز: 1397/09/25
  • آخرین بروزرسانی: 1397/09/22
پیام ریاست سازمان

پیام ریاست سازمان

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام ای ملیکه ملکوت
السلام ای نجیبه لولاک
السلام ای جمیله جبروت
السلام ای حبیبه افلاک

حضرت فاطمه زهرا (س) عطیه ای است الهی که ما را یارای درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش نیست. وجود مقدسش در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است.

اگر چه حیات زنان در ادوار مختلف تاریخ بشری تحولات و چالش های فراوانی را تجربه کرده است اما دین مبین اسلام با نگاه ارزشی به زن بر تمامی عقاید جاهلی پیرامون شخصیت و منزلت زنان خط بطلان کشید و ارزش و جایگاه او را عزت و حرمت بخشید. با گذشت قرن ها انقلاب اسلامی به عنوان معجزه قرن و احیاگر ارزش های اسلامی بستر کمال زن را فراهم کرد و موجب شد تا بانوان ایران اسلامی با الهام از آموزه های فاطمی از یک بعد به عنوان محور تربیتی و مدیر فرهنگی خانواده مطرح شده و از بعد دیگر حضور فعال در عرصه های گوناگون سیاسی، اجتماعی و فرهنگی داشته باشند.

اینجانب در آستانه میلاد اسوه شگفت طهارت، ریحانه رسول خدا (ص) که به یمن کلام معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به نام روز زن و روز تکریم و بزرگداشت مقام مادر نامگذاری شده، این روز مبارک را به تمام مادران و بانوان سرافراز، به ویژه بانوان همکارم در سازمان جهاد کشاورزی گیلان که تلاش های خستگی ناپذیرشان در راستای توسعه بخش کشاورزی استان ستودنی است، تبریک و تهنیت عرض نموده واز درگاه ایزد منان برای همه مادران عزیز و بانوان شریف استان گیلان، تندرستی، شادکامی و توفیقات روز افزون مسألت می نمایم.

علیرضا شعبان نژاد
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان